ROZMOWY I SPOTKANIA PO TAŃCU

 


 

Czwartek 09.05.2019

20:30 – Rozmowy po tańcu, 

Miodosytnia,ul. Sienkiewicza 26, Białystok

 

Piątek 10.05.2019

21:30 – Rozmowy po tańcu,

Miodosytnia, ul. Sienkiewicza 26, Białystok

 

Sobota 11.05.2019

22:00 – Spotkanie po tańcu & Renata Tuszyńska, recital/jam, 

Miodosytnia, ul. Sienkiewicza 26, Białystok

 

Niedziela 12.05.2019

20:00 – Rozmowy po tańcu,

Miodosytnia, ul. Sienkiewicza 26, Białystok


Wieczorne, otwarte spotkania widzów z artystami i kolejna okazja do swobodnych, nieformalnych dyskusji o spektaklach, działach poszczególnych twórców i osobistych wrażeniach po festiwalowym dniu.

 

Podczas sobotniego spotkania zaplanowany jest Recital Renaty Tuszyńskiej. Będzie to impreza-koncert o charakterze integracyjnym, podczas której zaproszona wokalistka zaprezentuje utwory ze swojego repertuaru.

 


Renata Tuszyńska

 

Absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku. Szukając swojego artystycznego "Ja" na swojej drodze spotkała białostockich producentów muzyki elektronicznej Griot Groove, z którymi od razu złapała wspólny język muzyczny.Renata szerszej publiczności dała się poznać za sprawą programu The Voice of Poland, gdzie dotarła do etapu bitwy. Obecnie swój czas dzieli między tworzeniem muzyki autorskiej i studiami wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Produkcją utworów bez zmian zajmuje się duo producenckie Griot Groove - producenci i kompozytorzy odpowiedzialni m. in. za brzmienie zespołu VSHOOD. Tworzyli również dla Pablo Pavo, Cheeby, Karoliny Czarneckiej (Zjawa) i wielu innych polskich wykonawców.

 

UWAGA: udział w wydarzeniu wiąże się z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w celach promocyjnych festiwalu